אודות

אודות נופי גלעד

נופי גלעד הינה חברה יזמית המקדמת פרויקטים נבחרים ברחבי ישראל, לרבות מתחמי התחדשות עירונית בהיקף אלפי יחידות דיור.

החברה הינה שותפות המבוססת על עוצמה כלכלית מרשימה, ניסיון יזמי וקבלני של עשרות שנים, ומובילות בתחום ההתחדשות העירונית בישראל.

נופי גלעד הינה שותפות בין קבוצת פלוטקין לגלעד שבתאי. שבתאי הינו מאנשי העסקים המובילים בישראל, והינו בעל רקורד של עשרות שנים בפעילות עסקית  וכלכלית בינלאומית, לרבות פעילות בהיקף של מאות מליוני ש"ח בתחום הנדל"ן בארץ ובחוץ לארץ.

גלעד שבתאי, הוביל  מספר יזמויות יוקרה בתל אביב, רמת השרון, ובין השאר הינו בעליו היחיד של מתחם היוקרה על חוף ימה של נתניה בו יבנו שני מגדלי דירות ומלון.

בנוסף, שבתאי הינו בעל רקורד של פעילות בינלאומית רבת שנים בתחומי ההי-טק, התעשייה והטכנולוגיה, חקלאות מתקדמת, סייבר, שינוע, כרייה ועוד…

שבתאי תורם רבות לחברת נופי גלעד הן מקשריו הענפים והן מניסיונו רב השנים, וכן מעניק לחברה גב כלכלי רחב לקידום פעילותה.

Nofey Gilad-about
Nofey gilad summit
nofey gilad conference

אודות קבוצת פלוטקין

העוגן השני של החברה הנו קבוצת פלוטקין, בעלת רקע עסקי של עשרות שנים בתעשייה, הבניה והיזמות בישראל, לרבות ניסיון למעלה מ – 15 שנה בתחום ההתחדשות העירונית. קבוצת פלוטקין הייתה מהראשונות שזיהו את תחום ההתחדשות העירונית כמנוע הצמיחה המרכזי של שוק הנדל"ן למגורים בישראל, וצברה ניסיון רב בקידום מתחמים רבים בכל רחבי הארץ, לרבות כאלו שהגיעו לשלב הביצוע, וזאת בשעה שמרבית החברות היזמיות בארץ לא הכירו תחום זה.

במקביל לפעילותה היזמית, לקבוצה פעילות בתחום הביצוע בישראל, הן כקבלן ראשי בסיווג בלתי מוגבל, והן כקבלן משנה בפרוייקטים הגדולים בישראל. בנוסף, בבעלות קבוצת פלוטקין חברת כח אדם של עובדים זרים לענף הבניה בישראל (אשר מעניקה לה שליטה ישירה במשאב כח האדם המקצועי הכה נדרש לביצוע פרוייקטים גדולים ומורכבים).

קבוצת פלוטקין מביאה נסיון מקצועי והנדסי רחב זה אל נופי גלעד וכך מאפשרת קידום תוכניות למתחמי היזמות, אשר ביצוען יהיה מהיר, יעיל, חסכוני ואיכותי. נסיון הנדסי-ביצועי זה גם מייצר לנופי גלעד יתרון גדול מול מתחרים בשוק, והערכה ואמון גבוהים מדיירי המתחמים ונציגיהם. 

נופי גלעד - קבוצת פלוטקין גלעד שבתאי
לפרטים נוספים ויצירת קשר:

התקשרו 03-7504080 או השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם: